Focení

Focení probíhá v exteriéru nebo v ateliéru v Táboře (Hlinice 81), záleží na Vaší volbě.

Newborn focení probíhá v ateliéru a je ideální do 14 dnů věku miminka. Miminko je více spavé a většinou ho manipulace s ním hned tak neprobudí. K focení pro miminko nic nepotřebujete. Oblečky vč. rekvizit mám na holčičky i chlapečky. Doporučuji pouze dudlíček, pokud používáte, ale i ten se u mě najde. Pro rodiče je ideální světlé triko/košile bez velkých nápisů a obrázků (zbytečně na fotce ruší) a k tomu džíny, kalhoty nebo maminka klidně šaty (nedoporučuji úplně krátké). Pokud máte starší sourozence je dobré je k Vám sladit, pro holčičky mám k zapůjčení několikery šaty ve velikosti 1-11 let. Nebojte se se mnou vhodné oblečení konzultovat, pokud si nejste jistí. Doba focení je cca 2-3h. 

          Raději byste se fotili u vás doma? Není problém se domluvit na Lifestylové focení. U tohoto focení se nepoužívá tolik rekvizit a jde hlavně o přirozenost a zachycení vašeho života tak jak běží z pohodlí vašeho domova. Ale samozřejmě s sebou vždy nějaké rekvizity také beru, záleží na domluvě. Tady může být miminko klidně starší cca do 1,5 měsíce věku miminka.


                 Pokud byste rádi newborn focení je ideální se ozvat již v těhotenství, abych s vámi počítala a když se miminko narodí, ozvěte se prosím klidně hned z porodnice, abychom doladili termín.   

  Těhotenské focení trvá cca 1h. Je možné fotit v ateliéru nebo exteriéru. K zapůjčení mám několikery šaty velikostí XS-XXL a různé doplňky. 

Rodinné focení probíhá dle domluvy také v exteriéru nebo ateliéru a trvá cca 30-60 min. Záleží na velikosti rodiny. Je fajn se alespoň trochu sladit. Nedoporučuji ani pro děti oblečení s obrázky a velkými nápisy, výrazné vzory a křiklavé barvy. V jednoduchosti je krása :-). Pro holčičky od půl roku cca do 11 let mám na půjčení šatičky.


Budoir focení probíhá v ateliéru. K zapůjčení mám různé župánky a korzety. K tomuto focení doporučuji se nalíčit, příp. je možné se domluvit se mnou.

Všechny fotografie dostanete vyretušované v elektronické podobě. Tisk je možné si doobjednat.

Svatební focení je možné po celé ČR. Pokud ještě nemáte svého svatební fotografa, neváhejte mě kontaktovat pro konkrétní cenovou nabídku.

https://www.luciebredova.cz/kontakt/


svatba
newborn
těhotenské focení
rodinné focení

Kontaktujte nás

Lucie Bredová

Hlinice 81, 390 02 Tábor

+420 724 071106

lucie.bredova@volny.cz

@luciebredovafoto.makeup