Obchodní podmínky

                                                                                       Lucie Bredová fotografka
Korespondenční adresa: Hlinice 68, 390 02 Tábor

IČ: 05051134 (Fotografické služby), ŽL zapsán na Mú v Táboře


Objednání:

Na focení je možné se objednat telefonicky na čísle +420 724 071106, e-mailem: lucie.bredova@volny.cz nebo prostřednictvím facebooku Lucie Bredová foto@make-up a instagramu luciebredova_foto. Objednací lhůty závisí na momentální pracovní vytíženosti. V případě nepříznivého počasí se exteriérové focení přesouvá na nejbližší volný termín. Není možné místo něj automaticky zvolit focení v ateliéru. Tuto skutečnost je vždy nutné konzultovat dopředu s fotografem.

Focení:

Focení probíhá v ateliéru Hlinice 81, 390 02 Tábor pokud není domluveno jinak (exteriér, u vás doma). Dodržujte prosím stanovený čas focení. V případě, že se opozdíte, doba focení se neprodlužuje. Maximální doba focení je uvedena na stránkách v sekci Focení. Každá další hodina nad rámec balíčku je zpoplatněna. V případě, že na focení nedorazíte bez předchozí omluvy, vyhrazuji si právo Vás již příště neobjednat.

Fotografie:

Fotografie jsou vždy dodávány upravené se základní retuší (jako je jas, kontrast, světelnost, ořez a odstranění lehkých kosmetických vad). Pokud si přejete fotomontáže a úpravy proporcí těla je nutné se mnou vždy konzultovat, jestli je to možné. Tato služba je zpoplatněna. Cena na vyžádání. Pokud si klient nepřeje, aby byly fotografie zveřejněny, je nutné mě o tom předem informovat. Upravené fotografie jsou dodávány ve formátu JPG v poměru 2:3 nebo 3:2.

Platba:

Focení je splatné ihned po focení na místě. Případné doplatky jsou zasílány na bankovní účet. Cena focení se řídí ceníkem uvedeným na stránkách www.luciebredova.cz.

Doba dodání:

Po focení Vám do 5 dnů zasílám náhledy (neupravené fotografie prostřednictvím náhledové galerie). Není možné si náhledy jakkoli stahovat a zveřejňovat dle autorského zákona š.121/2000 sb. Doba dodání fotografií v elektronické podobě je cca 3 týdny od zaslání Vašeho výběru nebo doplatku, máte-li nějaký. V případě nemoci, dovolené se doba dodání může prodloužit

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE ANI RAWY NEPOSKYTUJI.

Dárkové poukazy:

Platnost poukazu je na něm vždy uvedena a není možné ji prodlužovat. Doba platnosti je půl roku od vystavení poukazu. Na focení se objednávejte alespoň měsíc před koncem jeho platnosti.

Autorská práva:

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. 

Veškeré fotografie archivuji 6 měsíců, v případě že si archivaci nepřejete, tak mě prosím písemně informujte.

Jakkoli zasahovat do mnou upravených fotografií je zakázáno.

Rezervováním termínu focení vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.

Aktualizováno 1.1.2023