Jarní minifocení Tábor 2023

(Letos bych ráda focení s kuřátky a snad i kachňátky, ukázky v průběhu února. Ukázky budou bez zvířátek, protože v březnu by už pak byla moc velká).

Rezervace:

Rezervace můžete provádět na následujícím odkazu. Na výběr jsou připraveny 4 vánoční scény, jde se fotit v rámci jednoho focení na všech nebo jen na vybraných.

https://lucie-bredova-foto.reenio.cz/cs/

Kde focení probíhá:

Jarní focení 2024 probíhá v ateliéru Lucie Bredová, Hlinice 81, 39002 Tábor. Na focení se prosím dostavte včas, stačí max 5 minut dopředu. Ve Vámi zvolený čas si Vás dojdu vyzvednout ven, nemusíte mi volat ani psát, pokud fotím, tak to stejně nebudu brát nebo i já mám malou pauzičku. Pokud se zpozdíte, bude o to dobu focení zkráceno. Děkuji za pochopení.

Cena a čas focení:

Cena je 900,- za 5 fotografií v el. podobě. Každá další fotografie 100,-Kč. Částka základního balíčku je splatná ihned po focení v hotovosti příp. pomocí QR kódu na místě, doplatek je po vybrání náhledů zasílán na účet. Focení trvá max 30 minut vč. příchodu a odchodu.

Co s sebou:

Doporučuji už přijít v jedné své variantě outfitu, ve které se budete chtít fotit (týká se hlavně menších dětí cca do 3-4 let). Někdy se jim nechce převlékat, tak ať se na tom nezasekneme. Pokud to budeme stíhat, je možné se převléci popř. si půjčit u mě oblečení na děti, pro holčičky velikosti 80-146 a pro kluky 98-116. Dále si můžete zapůjčit různé doplňky - čelenky, věnečky, korunky, motýlky na košili. Doporučené barvy: bílá, žlutá, sv. modrá, sv. růžová prostě spíše jemné pastelové barvy). Vyvarujte se obrázků a nápisů na oblečení a přílišných vzorů ( u těch doporučuji, aby je příp. měl jen jeden z rodiny). Fotíme se bez ponožek nebo pokud je nutně potřebujete mít, tak aby ladili k oblečení a k ostatním členům rodiny. Holčičky samozřejmě mohou mít podkolenky, punčocháče.

Pro koho je focení určené:

Focení je určené převážně pro děti, ale je možné se na některé scéně fotit i s nimi. Jinak platí jedna rodina=jeden čas. Pokud jdete vice rodin a chcete děti fotit společně, rezervujte si prosím dva časy za sebou.

Dodání:

Dodání fotografií je do 7 pracovních dnů od zaslání výběru nebo doplatku na účet.

Na co si dát pozor:

Odstraňte prosím dětem tetování.

Storno:

Pokud potřebujete storno, kontaktujte mě prosím.

Kontaktujte nás

Lucie Bredová

Hlinice 81, 39002 Tábor

+420 724 071 106

lucie.bredova@volny.cz

@luciebredovafoto.makeup